Słoneczna Wetlina - Apartament 3 - Wetlina
Apartamenty z widokiem - rezerwuj nocleg
Słoneczna Wetlina - Apartament 3
Wetlina 41 2 apartamenty - mieszkania
Spa/wellness
Parking
Rozmawiamy
9.6/10
Sprawdź dostępność
Spa/wellness
Parking
Rozmawiamy
9.6/10
Prywatny parking
Wanna z hydromasażem / jacuzzidodatkowo płatne
Parking na miejscu
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
Gaśnice
Monitoring wokół obiektu
Całkowity zakaz palenia
Sklep na miejscu
Parking
Pokoje dla niepalących
Saunadodatkowo płatne
Sprzęt do grillowania
Część przeznaczona dla palących
Klimatyzacja
Bezpłatny parking
Ogrzewanie
Obiekt Słoneczna Wetlina - Apartament 3 położony jest w miejscowości Wetlina i oferuje sprzęt do grillowania oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Połonina Wetlińska – 4,1 km, Schronisko Chatka Puchatka – 6,5 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką, a także łazienkę (1) z prysznicem. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Krzemieniec – 10 km, Połonina Caryńska – 11 km. Lotnisko Lotnisko Rzeszów-Jasionka znajduje się 155 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
W przypadku pobytu w obiekcie z dziećmi należy pamiętać, że obiekt jest prawnie zobowiązany do stosowania standardów ochrony małoletnich, ustalenia tożsamości małoletnich i ich relacji z osobą dorosłą, z którą przebywają.
Apartament z 2 sypialniami. This air-conditioned apartment consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower. Guests can make meals in the kitchenette that is equipped with a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. This apartment features a tea and coffee maker, a dining area and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
